رویداد ها

رویدادهای هیدفاب

 • طرح پلیس آب توسط گروه مهندسی هیدفاب در رویداد ایده شو 40 مطرح گردید و به عنوان ایده برتر برگزیده شد.

  1339 تعداد بازدید
 • گروه مهندسی هیدفاب طرح های هوشمندسازی پیشنهادی خود را با عناوین "سامانه مهتاب" و "شبکه رشد" در جلسه ای در حضور جناب آقای مهندس زارع مشاور محترم وزیر جهاد کشاورزی و مجری سامانه های نوین آبیاری و سایر مسئولین و صاحب نظران این بخش ارائه نمود.

  1433 تعداد بازدید
 • نشست هم اندیشی با خانم سیلویا جاگروس از شرکت ERM سوئد در محل شرکت هیدراب اندیش تشکیل گردید و زمینه های همکاری در حوزه آب و محیط زیست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

   

 • مجموعه هیدفاب (مهندسین مشاور هیدراب اندیش و شرکت فنی مهندسی فناب گستران زاگرس)، با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و اجرای سیستم­های آبیاری تحت فشار و کم فشار و ارتباط نزدیک با جامعه کشاورزان، در سال‌های اخیر مطالعات در زمینه هوشمندسازی شبکه­های توزیع آب و آبیاری را با هدف افزایش بهره­وری وگامی در راستای دستیابی به کشاورزی پایدار آغاز کرده است. این مجموعه با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان و دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان اصفهان، اقدام به برگزاری " کارگاه هم اندیشی مدیریت هوشمند آب در کشاورزی ایران" نموده است.

 • پروژه مدیریت هوشمند سامانه آبرسانی شهر تودشک با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در منطقه کوهپایه اجرا گردیده و با موفقیت در مدار بهره برداری قرار گرفت.

طراحی و پیاده سازی توسط : دیجیتال مارکتینگ یلدا