رویداد ها

رویدادهای هیدفاب

 • طرح پلیس آب توسط گروه مهندسی هیدفاب در رویداد ایده شو 40 مطرح گردید و به عنوان ایده برتر برگزیده شد.

  1815 تعداد بازدید
 • گروه مهندسی هیدفاب طرح های هوشمندسازی پیشنهادی خود را با عناوین "سامانه مهتاب" و "شبکه رشد" در جلسه ای در حضور جناب آقای مهندس زارع مشاور محترم وزیر جهاد کشاورزی و مجری سامانه های نوین آبیاری و سایر مسئولین و صاحب نظران این بخش ارائه نمود.

  1980 تعداد بازدید
 • نشست هم اندیشی با خانم سیلویا جاگروس از شرکت ERM سوئد در محل شرکت هیدراب اندیش تشکیل گردید و زمینه های همکاری در حوزه آب و محیط زیست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 • با اجرای پروژه مذکور، علاوه بر اینکه میزان آب بدون درآمد مجتمع هیداباب (مهندسین مشاور هیدراب اندیش و شرکت مهندسی فنی فناب گستر زاگرس) با سالها تجربه در زمینه طراحی و اجرای سیستم های آبیاری فشار قوی و کم فشار و ارتباط نزدیک با جامعه کشاورزی ، در سالهای اخیر درگیر مطالعات هوشمند شبکه های توزیع و توزیع آب. این کار با هدف افزایش بهره وری و دستیابی به کشاورزی پایدار ، آبیاری را آغاز کرده است. این مجموعه با همکاری سازمان جهاد کشاورزی اصفهان و دانشگاه علوم و علوم کاربردی اصفهان در حال برگزاری است.

 • بهره‌برداری از اولین پروژه موفق شبکه هوشمند توزیع آب شهری در کشور - شهر تودشک، توسط مدیران ارشد آبفای کشور جناب آقای قاسم تقی زاده خامسی‌ معاون آب و آبفای وزیر نیرو،  جناب آقای حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، جناب آقای مهندس حمید رضا کشفی معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جناب آقای هاشم امینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در تاریخ 11/10 1398 افتتاح و تأیید گردید و از موفقیت آن ابراز خرسندی شد. 

  با اجرای پروژه مذکور، علاوه بر اینکه میزان آب بدون درآمد 53  درصد و میزان حوادث شبکه توزیع 85 درصد کاهش یافت، همچنین در تمام ساعات شبانه روز کاملا هوشمندانه و بدون دخالت نیروی انسانی، آب شرب متناسب با دمای هوا، پیک مصرف و ساعات مختلف شبانه روز میان مشترکین به صورت عادلانه توزیع می شود. 

طراحی و پیاده سازی توسط : دیجیتال مارکتینگ یلدا